بسم الله الرحمن الرحیم

العماء باقون

رحلت عالم و سید جلیل القدر، روحانی خدوم و یاور انقلاب، حضرت حجت الاسلام والمسلمین سید محمد علی شهیدی محلاتی فقدان بزرگی برای جامعه معظم روحانیت و انقلاب است که موجبات تالم و اندوه بسیاری را فراهم آورد. حضور ایشان در برهه های مختلف انقلاب و خدمت عالمانه به نظام مقدس جمهوری اسلامی در سایه‌ی حسن اعتماد به مدیران متخصص و حفظ آرامش سازمان از ویژگی‌ های خاص این فقید برجسته است.

آن بزرگوار، در آخرین سنگر خدمت و در واپسین سالهای عمر شریفشان، در مسیر ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در بنیاد شهید و امور ایثارگران خدمت نمودند و به‌ حق خادمی صادق و متواضع در حوزه خدمتگزاری به جامعه معزز ایثارگری بودند.

 

 

 ایشان همواره خود را مبلغ و روضه خوان منبر حسینی می نامیدند و این جایگاه را اشرف بر تمامی پست‌ ها، مقام ها و منسب ها می دانستند، فقدان ایشان، بی تردید سوگی ناگوار برای همه همکارانی است که روزگاری افتخار همکاری و همراهی ایشان را داشته اند و از نزدیک در مراوده‌ی با آن شخصیت بوده اند، لذا این اندوه برای همه ما جراحتی خواهد بود که مرهمی برای آن نمی توان یافت.

اینجانب این ضایعه را به محضر مقام معظم رهبری، همکارانم در بنیاد شهید و امور ایثارگران، موسسه ایثار و به ویژه بیت شریف ایشان تسلیت می‌گویم و از درگاه خداوند منان برای آن مرحوم، علو درجات و همجواری با ائمه اطهار علیهم السلام را مسالت دارم و امیدوارم تا بر خوان جد بزرگوارش اباعبدالله الحسین علیه السلام میهمان باشد. ان شاء الله الرحمان

                                                                                                                                                            محمد رضا پورحاج رضایی

                                                                                                                                                             دهم آذر ماه سال ۱۳۹۹